Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych na „ Górce”

Dnia 07.04.2022r na trasie biegowej Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. W zawodach udział wzięły szkoły powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego: Zespół Szkół Czarnków, LO Czarnków, LO Trzcianka, Edukacja Lubasz. Prowadzona była klasyfikacja indywidualna i drużynowa dla poszczególnych biegów. Zespół Szkół im. Józefa Nojego reprezentowali DZIEWCZĘTA: Lużyńska Zuzanna, Siodła Katarzyna, Borowska Sara, Chojnacka Anna, Chojnacka Ewelina; CHŁOPCY: Frieske Damian, Bartol Filip, Gadziński Jakub, Kluczka Krystian, Jarosz Jakub, Kaźmierczak Krzysztof. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie zajęła 3 miejsce.  W klasyfikacji indywidualnej uczeń szkoły na „ Górce” Frieske Damian zajął 2 miejsce i uzyskał awans do finału wojewódzkiego.

Klasyfikacja rywalizacji indywidualnej:

Dziewczęta: I miejsce Białkowska Klaudia EDUKACJA LUBASZ ; II miejsce Zając Agata EDUKACJA LUBASZ ; III miejsce Białkowska Paulina EDUKACJA LUBASZ

Chłopcy: I miejsce Pawłowski Franciszek LO CZARNKÓW;  II miejskie Frieske Damian ZS CZARNKÓW; III miejsce Sikora Maciej LO TRZCIANKA

Klasyfikacja rywalizacji drużynowej

Dziewczęta:                                                                Chłopcy:

1. Edukacja Lubasz                                     1.  LO Trzcianka
  2. LO Trzcianka                                            2.  LO Czarnków