TURNIEJ BADMINTONA w „Tygodniu Zdrowia”

Uczniowie Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie aktywnie zakończyli sportowy „ Tydzień Zdrowia”. W sobotę 04.06.2022r. odbył się VIII Turniej Badmintona zorganizowany na Orliku przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czarnkowie. O godzinie 16.00 rozpoczęli rywalizację uczniowie „ Górki” w kategorii szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowali: Ewelina Chojnacka 1e, Anna Chojnacka 1e, Oliwia Mikołajewska 1TL, Marta Pentek 1TL, Daria Kolonista 1TL, Hubert Stachowski 2MH, Kacper Oelke 2MH.  Przy pięknej pogodzie był to bardzo aktywnie spędzony czas sobotniego popołudnia. W ostatecznej klasyfikacji szkół średnich po bardzo wyrównanych pojedynkach na podium stanęły dziewczęta: 1 miejsce Ewelina Chojnacka, 2 miejsce Oliwia Mikołajewska, 3 miejsce Daria Kolonista. Chłopcy po zaciętych pojedynkach zajęli ostatecznie miejsca za podium. Zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy, nagrody. Dziękuję za ten aktywny czas, zaangażowanie i fajną zabawę.

Małgorzata Bednarek