MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

NAJLEPSZE W SZKOLE

Dnia 05.10.2022roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 9 dziewcząt i 52 chłopców. Dziewczęta zagrały systemem  „każdy z każdym”, natomiast chłopcy rozegrali pierwsze mecze w parach i ten , który wygrał przechodził do dalszej rywalizacji. W 2 grupach chłopców zostało wyłonionych po 4 zawodników o wejście do finału i gry  o medale. W Finale 4 zawodników grało „każdy z każdym” , a zwycięzcą został  wśród chłopców Michał Wernicki z klasy 2e. Wśród dziewcząt zwyciężyła zawodniczka z największą liczbą wygranych meczy Angelika Nowak z klasy 1EK.

Dziewczęta:

I miejsce Angelika Nowak 1EK

II miejsce Julia Nawrot  4 TR

III miejsce Jagoda Łucyk 4R4

Chłopcy:

I miejsce Michał Wernicki 2e

II miejsce Hubert Stachowski 3MH

III miejsce Hubert Sobotka 4 I4

Gratulujemy zwycięzcom, ale także wszystkim uczestnikom za to , że z takim zaangażowaniem walczyli o najlepsze miejsca. Zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy.

Małgorzata Bednarek

Piotr Kłos