DZIEWCZĘTA Z „GÓRKI” WICEMISTRZYNIAMI  POWIATU CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEGO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W UNIHOKEJU

UNIHOKEJ

Dnia 07.11.2022r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Szkół Ponadpodstawowych w Unihokeju dziewcząt. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Wieleniu. W zawodach wzięły udział  szkoły ponadpodstawowe powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego. W każdym meczu reprezentantki szkół wykazały się dużą wolą walki i zaangażowaniem.

Szkołę na „ Górce” reprezentowały: Amelia Jankowska 3LE, Anastazja Brodowska 1IH, Kornelia Sierocka 3LE, Jagoda Graj 1EK, Agata Piochacz 4TLE, Weronika Florek 4TLE, Agnieszka Surma 4TLE, Patrycja Kowalska 2ez, Emilia Sielatycka 4E4, Katarzyna Siodła 4E4, Jagoda Łucyk 4R4, Zuzanna Lużyńska 3MH.

Po bardzo wyrównanym meczu finałowym z Zespołem Szkół w Wieleniu , dziewczęta Zespołu Szkół w Czarnkowie  musiały uznać wyższość przeciwniczek i ostatecznie zajęły 2 miejsce.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

I miejsce Zespół Szkół Wieleń

II miejsce Zespół Szkół Czarnków

III miejsce Edukacja Lubasz

Dziękuję za zaangażowanie, za ogromną wolę walki i godne reprezentowanie szkoły!

GRATULUJĘ!

Małgorzata Bednarek