CHŁOPCY Z „ GÓRKI” MISTRZAMI POWIATU CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEGO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 09 listopada 2022 roku w sali Zespołu Szkół Technicznych w Trzciance odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Szkół Ponadpodstawowych w Tenisie Stołowym  Chłopców.  Ustalono system rozgrywek „ każdy z każdym”. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów chłopców. Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie wygrała wszystkie mecze i zajęła 1 miejsce.

Szkołę na „Górce” reprezentowali:
 Michał Wernicki 2e, Hubert Stachowski 3MH, Hubert Sobotka 4I4.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1miejsce             ZS Czarnków

2miejsce             LO Trzcianka

3miejsce             Edukacja Lubasz

4miejsce             ZST Trzcianka

5miejsce             ZS Trzcianka

6miejsce             LO Czarnków

Dziękuję za zaangażowanie, za ogromną wolę walki i godne reprezentowanie szkoły!

Do dalszych rozgrywek na szczeblu rejonu pilskiego awansowały: Zespół Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie i druga drużyna w ogólnej klasyfikacji LO Trzcianka -gratuluję.

Opiekun: Małgorzata Bednarek