Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców.

29 listopada odbyły się w Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców. Frekwencja była znakomita, do turnieju zgłosiło się blisko 110 osób z 15 klas!!! Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym tzn. po losowaniu drużyna, która przegrała swoją rywalizację odpadała. Po zaciętej rywalizacji i prawie 7 godzinach zmagań najlepszą drużyną okazała się klasa 4 TM która po bardzo wyrównanej walce w finale pokonała reprezentantów klasy 4 I4. GRATULUJEMY!!

Oprócz wyłonienia najlepszej klasy celem turnieju było poszukiwanie nowych kandydatów do szkolnej reprezentacji. Podczas rozgrywek na uwagę zasłużyło kilku zawodników, którzy w przyszłości będą mogli przyczynić się do sukcesów naszej męskiej reprezentacji.