MISTRZOSTWA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

12 grudnia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt. Do rywalizacji zgłosiło się 5 drużyn z klas pierwszych, trzecich i czwartych. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji niepokonaną drużyną okazały się dziewczyny z klasy 4 TR/1H, zaraz po nich z jedną porażką uplasowała się klasa 4 R4. Ostatnie miejsce na podium przypadło koszykarkom z klasy 3 LE/1EK.

Turniej był także dobrą okazją ażby przyjrzeć się grze naszych nowych, najmłodszych zawodniczek klas pierwszych. Myślę, że po rozgrywkach na uwagę zasługuje kilka nazwisk, które miejmy nadzieję w niedalekiej przyszłości zastąpią w reprezentacji swoje starsze koleżanki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Łukasz Naplocha, Piotr Kłos