III DRUŻYNA REJONU PILSKIEGO

7 marca w Pile odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS „Wielkopolska” w Koszykówce Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły: ZS Czarnków, ZS im. Stanisława Staszica w Pile oraz Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Pile. Zdecydowanym faworytem były koszykarki LOMS Piła, które bez żadnych problemów odniosły dwa zwycięstwa. Mecz „Nafty” i „Górki” był dużo bardziej wyrównany, koszykarki zademonstrowały bardzo podobny poziom gry.Mecz zakończył się minimalną różnicą na korzyść koszykarek z Piły 17:14. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkołę reprezentowały: Amelia Porębska 4TL (kapitan); Zuzia Sikora i Zuzia Lużyńska 3 MH; Amelia Jankowska 3 LE; Zosia Czajko i MartaKowalewska1 h; Monika Ziemek i Julia Nawrot 4 TR, Klaudia Ostrowska 1 EK; Weronika Barchan i Oliwia Zielsdorf 1e.

Opiekun drużyny Ł. Naplocha