DZIEWCZĘTA Z „GÓRKI” WICEMISTRZYNIAMI POWIATU CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEGO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W UNIHOKEJU

Dnia 16.10.2023r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Szkół Ponadpodstawowych w Unihokeju dziewcząt. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Wieleniu. W zawodach wzięły udział szkoły ponadpodstawowe powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego.

Szkołę na „ Górce” reprezentowały: Amelia Jankowska 4LE, Anastazja Brodowska 2IH, Zuzanna Lużyńska 4MH, Karolina Dąbkowska 1e, Aleksandra Jerzyk 1f, Zuzanna Mąka 1TLE, Weronika Barchan 2e, Magdalena Graj 2e, Marcelina Konieczna 2e, Oliwia Zielsdorf 2e, Rozalia Filipiak 2RL, Kinga Polcyn 2RL, Julia Nawrot 5TR.

Po bardzo wyrównanym meczu finałowym z Zespołem Szkół w Wieleniu , dziewczęta Zespołu Szkół w Czarnkowie musiały uznać wyższość przeciwniczek i ostatecznie zajęły 2 miejsce.

Dziękuję za zaangażowanie i za ogromną wolę walki oraz godne reprezentowanie szkoły.

GRATULUJĘ!

Małgorzata Bednarek