MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 24.10.2023roku w ramach Dnia Zdrowia Psychicznego w szkole na „Górce” odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 18 dziewcząt i 61 chłopców. Dziewczęta zagrały pierwsze mecze w parach , i wygrana przechodziła do grupy walczącej „każdy z każdym”, natomiast chłopcy rozegrali pierwsze mecze w parach i ten , który wygrał przechodził do dalszej rywalizacji. W 2 grupach chłopców zostało wyłonionych po 4 zawodników o wejście do finału i gry o medale. W finale 4 zawodników grało „każdy z każdym” , a zwycięzcą został wśród chłopców Michał Wernicki z klasy 3e. Wśród dziewcząt zwyciężyła zawodniczka z największą liczbą wygranych meczy Angelika Nowak z klasy 2EKM.

Dziewczęta:

I miejsce Angelika Nowak 2 EKM

II miejsce Julia Nawrot 5 TR

III miejsce Karolina Dąbkowska 1e

Chłopcy:

I miejsce Michał Wernicki 3e

II miejsce Hubert Stachowski 4MH

III miejsce Kacper Holak 4 LE

Gratulujemy zwycięzcom, ale także wszystkim uczestnikom za to , że z takim zaangażowaniem walczyli o najlepsze miejsca. Zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy.

Małgorzata Bednarek

Piotr Kłos