Menu Zamknij

GÓRKA – WICEMISTRZEM POWIATU

12 kwietnia 2024 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej. W turnieju wzięły udział 4 szkoły: ZS Czarnków, Edukacja Lubasz, LO Trzcianka i LO Czarnków. Mistrzostwa były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna w pierwszym meczu pokonała czarnkowskie liceum 4:1. W drugim meczu zaznała goryczy porażki 1:3 z Edukacją Lubasz. W ostatnim meczu turnieju pokonaliśmy 3:2 drużynę trzcianeckiego ogólniaka. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, tym samy zostając wicemistrzami powiatu. Górkę reprezentowali: Łukasz Michalski, Filip Budaj, Kacper Oelke, Albert Cichorek, Gabriel Wyrwa, Maciej Michalski, Nikodem Mazur, Patryk Albin, Dawid Reroń, Tobiasz Danielczyk, Jakub Czabajski.

Organizatorzy: Piotr Kłos, Adam Derkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *