Menu Zamknij

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 24 września odbyły się w naszej szkole Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięły 4 szkoły z naszego powiatu: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Trzcianki , Zespół Szkół Technicznych z Trzcianki, Edukacja Lubasz oraz uczniowie naszej szkoły.

Bieg odbył się w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców. Dziewczęta miały do pokonania dystans 800m, natomiast chłopcy 1000m.

Po zaciekłej walce z dużą przewagą zwycięzcami zostali dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły!W kategorii dziewcząt drugie miejsce zajęły dziewczęta z Edukacji Lubasz, trzecie miejsce zdobyły uczennice z ZSP w Trzciance .

W kategorii chłopców drugie miejsce zajęli chłopcy z ZST w Trzciance, trzecie miejsce zajęli uczniowie z Edukacji Lubasz, a na czwartej pozycji bieg ukończyli uczniowie z ZSP w Trzciance . Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.