XXXI Igrzyska Sportowe „NIKE 2015”

Wręczanie medali :)
Wręczanie medali 🙂

Dnia 14 maja 2015 roku na Stadionie MOSiR-u w Pile odbyły się XXXI Igrzyska Sportowe „NIKE 2015” dla uczniów z Regionu Nadnotecko – Pilskiego. Oficjalnego otwarcia Igrzysk „NIKE” dokonali: Pan Senator RP Mieczysław Augustyn i Pan Przewodniczący Rady Miasta Piły Rafał Zdzierela. W rywalizacji udział wzięło 98 zawodników z 8 placówek opiekuńczo – wychowawczych. ZSP w Czarnkowie reprezentowało 9 uczniów zajmując następujące miejsca:
– Natalia Okoniewska w biegu na 100m miejsce II, na 400m miejsce I,
– Katarzyna Zbytek w biegu na 100m miejsce III, na 400m miejsce IV,
– Patrycja Januszewska w pchnięciu kulą miejsce II, w rzucie oszczepem miejsce II,
– Magdalena Bańburska w biegu na 200m miejsce III,
– Daria Piątek w biegu na 100m miejsce V,
– sztafeta 4×100 w składzie: Natalia Okoniewska, Edyta Nowak, Daria Piątek i Katarzyna Zbytek zajęła III miejsce,
– Fabian Sawicki w pchnięciu kulą miejsce I, w rzucie oszczepem miejsce I,
– Paweł Gauza w biegu na 200m miejsce II, w biegu na 400m miejsce V,
– Wojciech Siwiak w skoku w dal miejsce III.
Dziewczęta w klasyfikacji drużynowej zdobyły 85 pkt. zajmując ostatecznie II miejsce.
Gratulujemy!
Opiekun: Piotr Kłos