Menu Zamknij

Indywidualne Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w Złotowie

Bez tytułu

“Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.” Oprah Winfrey

W poniedziałek, 21 września 2015r., uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie wzięli udział w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w Złotowie. Naszą szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie, czego dowodem są przywiezione przez nich medale. Tradycyjnie medal zdobył Patryk Trzybiński – srebro w pchnięciu kulą. Trzecie miejsce w biegu na dystansie 800m zajął Tobiasz Kwiatkowski, uczeń klasy 4 ŻB. Marcin Bogala, uczeń klasy 1 to kolejny brązowy medalista, na dystansie 1500m. Brązowe medale wywalczyli także chłopcy w sztafecie 4x100m. Byli to: Krzysztof Wedeman (kl. 2IB), Wojciech Poraziński (kl. 3LB), Oskar Kaszkowiak (kl. 1) oraz Dominik Szczerba (kl. 3 ez). Sztafeta szwedzka dziewcząt w składzie: Marta Kałka (skok w dal, miejsce V), Klaudia Graczyk, Milena Szymkowiak, Weronika Johymczyk wywalczyła czwarte miejsce.

ZSP reprezentowali także: Gracjan Dymek (800m, miejsce V), Bartosz Kozowski, Patryk Fąferek (skok w dal, miejsce VII), Ilona Kaczmarek. Opiekunami naszej reprezentacji byli nauczyciele wychowania fizycznego: pan Adam Derkowski oraz pan Piotr Kłos. Medaliści będą reprezentować naszą szkołę i rejon 7 października w Poznaniu na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego, życzymy powodzenia! Wszystkim reprezentantom dziękujemy za udział i włożony trud.