Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Drużyna szkolnych szczypiornistek

4 listopada 2015 r. odbyły się w Lubaszu Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły ponadgimnazjalne z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego: ZSP Czarnków, LO Czarnków, Lubasz Edukacja oraz PZS Czarnków. W pierwszym meczu trafiliśmy na drużynę Edukacji Lubasz, którą pokonaliśmy . W drugim meczu spotkały się uczennice LO Czarnków z PZS Czarnków, mecz ten zakończył się zwycięstwem drużyny LO Czarnków. Mecz trzeci rozegrały dziewczyny Edukacji Lubasz z PZS Czarnków. W czwartym meczu pokonało nas jednym punktem LO Czarnków. W ostatnim meczu nasza szkoła bardzo wysoko pokonała PZS Czarnków. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce.

Jako opiekun drużyny chciałam wszystkim zawodniczkom naszej drużyny serdecznie pogratulować i podziękować za walkę oraz czas poświęcony na godne reprezentowanie szkoły. Naszą szkołę reprezentowały: Brzezińska Marika, Hain Małgorzata, Szymkowiak Milena, Graczyk Klaudia, Nowaczyk Magdalena, Markiewicz Julia, Iwona Kiełczykowska, Piotr Joanna, Paulina Wożnica, Wójcik Natalia, Sroka Monika, Martyna Kępa.
Paulina Giś