Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

hihi
W dniu 15 kwietnia 2016 roku nasza szkoła zorganizowała Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zmagań stanęło 6 drużyn: Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie im. Janka z Czarnkowa, Edukacja Lubasz, Zespół Szkół w Krzyżu, Zespół Szkół w Wieleniu, Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, nasza szkoła trafiła do grupy B, gdzie rywalizowała z uczniami ZS Krzyż i PZS Czarnków. Po dwóch meczach zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie awansując do półfinału. Przeciwnikami Górki na tym etapie turnieju byli uczniowie Edukacji Lubasz. Po bardzo trudnym i zaciętym półfinale musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników, którzy  pokonali nas po rzutach karnych. W małym finale zmierzyliśmy się z uczniami czarnkowskiego liceum. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem i tym samy zajęciem 3 miejsca w mistrzostwach.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Gracjan Dymek, Bartosz Kamiński, Maciej Woltman, Maciej Fryś, Gracjan Szymański, Dominik Ratajczak, Michał Bielejewski, Szymon Norkowski, Dawid Dziurla, Patryk Dziurla, Dominik Dziabas, Kamil Gacek, Patryk Jóźwiak.

Opiekunem drużyny był Adam Derkowski.
Organizatorzy:
Rafał Sroka