Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej atletyce.

la_1

22 września 2016r. na stadionie OSiR w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego w LA. „Górkę” reprezentowało trzydziestu zawodników. Uczniowie naszej szkoły zdobyli 15 medali, w tym: 6 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe.

Zdobywcy złotych medali:

Paulina Hryncewicz               rzut oszczepem

Mariusz Mac                          3000m

Gracjan Dymek                      800m

Filip Jankowski                      skok w dal

Gracjan Dymek, Kamil Kwiatkowski, Fabian Nowak i Bartosz Kubiś – sztafeta 4 x 100,

Krzysztof Wedeman, Wojciech Poraziński, Dawid Jankun i Daniel Dytkiewicz – sztafeta szwedzka,

Bieg

Zdobywcy srebrnych medali:

Kornelia Jurgiel                      800m

Aleksandra Pertek, Sylwia Przybył, Patrycja Frąckowiak i Natalia Surma – sztafeta 4 x 100,

Monika Sroka, Sylwia Dreger, Klaudia Graczyk, Patrycja Bartol – sztafeta szwedzka,

Wojciech Poraziński               800m

Marcin Bogala                        1500m

Paweł Kotowski                     pchnięcie kulą

Zdobywcy brązowych medali:

Sikora Weronika                    pchnięcie kulą

Izabela Bukowska                  skok w dal

Kamil Kwiatkowski               100m

Maksymilian Obst                  1500m

ZSP reprezentowali także: Patrycja Frąckowiak (200m – V miejsce), Patrycja Bartola (400m – IV miejsce), Aleksandra Pertek (100m – IV miejsce), Natalia Surma (100m – V miejsce), Sandra Tarnowska (pchnięcie kulą), Klaudia Kordy (skok w dal), Monika Sroka ( kula), Sylwia Dreger (800m), Fabian Nowak (100m), Łukasz Hajman ( skok w dal – IV miejsce), Robert Rybarczyk ( kula – VII miejsce), Kacper Sottek (rzut oszczepem).

Złoci medaliści będą reprezentować naszą szkołę i powiat 5 października w Poznaniu na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego. Życzymy powodzenia. Wszystkim reprezentantom dziękujemy za udział i włożony trud.

Opiekunowie:

Małgorzata Bednarek i Piotr Kłos