ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 21 lutego 2017r. w naszej szkole   odbyły się     eliminacje do   Mistrzostw Powiatu       w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych.

W zawodach udział wzięły 4 drużyny z następujących szkół:

LO Czarnków, Edukacja Lubasz, Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 12 dziewcząt:

Małgorzata Niżyńska I IŻ; Barbara Wiśniewska I RL; Wiktoria Raszewska I RL; Patrycja Bąk 1 ez; Alicja Magdziarz IITHB; Karolina Hewusz III HŻ; Martyna Kępa IIIEK; Karolina Klebaniuk III HŻ; Magdalena Kolasa 3az; Aleksandra Pertek III LG; Oriana Nowacka IV RE ; Monika Sroka IV LB;

Po zaciętej walce nasza drużyna zdobyła III miejsce. I miejsce zajęło LO, II Edukacja Lubasz a IV miejsce Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Grażyna Bernard