Mistrzostwa Powiatu na „Górce”

Mistrzostwa powiatu 2017
Mistrzostwa Powiatu 2017

W dniu 07 kwietnia 2017 roku na „Orliku” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zmagań o mistrzostwo powiatu stanęło drużyn: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Edukacja LubaszZespół Szkół Technicznych w Trzciance, Liceum Ogólnokształcące w Trzciance, Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie, Zespół Szkół w Wieleniu oraz Zespół Szkół Leśnych w Goraju. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy.

Nasza szkoła trafiła do grupy B, gdzie rywalizowała z uczniami PZS Czarnków, ZST TrzciankaZS Wieleń. Po trzech meczach zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i  awansowaliśmy do półfinału. Przeciwnikami Górki na tym etapie turnieju byli uczniowie LO Trzcianka. Po bardzo trudnym i zaciętym półfinale wygraliśmy i awansowaliśmy do finałuW decydującym meczu ponownie zmierzyliśmy się z uczniami ZS WieleńMecz zakończył się zwycięstwem po dogrywce ZS Wieleń i tym samy zostaliśmy wicemistrzami powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowieBartosz Kamiński, Gracjan Dymek, Wojciech Poraziński, Maciej FryśFilip JankowskiRobert Rybarczyk, Dominik Ratajczak, Patryk Dziurla, Dawid DziurlaSzymon Kostykopiekun – Adam Derkowski.

Organizatorzy mistrzostw:
Piotr Kłos
Adam Derkowski

Grupa A                                                                   Grupa B

1. Edukacja Lubasz                                            1. PZS Czarnków
  1. ZSL Goraj                                                      2. ZS Wieleń
  1. LO Trzcianka                                                3. ZST Trzcianka
  1. LO Czarnków                                                 4. ZSP Czarnków

lp

lp

I

I