MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ 2018

PIŁKA NOŻNA

17 maja 2018 roku w naszej szkole odbyły się mistrzostwa szkoły chłopców w piłce nożnej 6-osobowej. Do walki o prymat najlepszej klasy w piłce nożnej stanęło 16 drużyn. Klasy drugie i trzecie zostały przydzielone do 4 grup, natomiast klasy pierwsze musiały rozegrać między sobą baraże o pozostałe cztery miejsca. Po bardzo zaciętych meczach do rywalizacji grupowej awansowały klasy: 1I4, 1M4, 1BM, 1LŻ. W fazie grupowej drużyny zagrały w systemie każdy z każdym, po 12 meczach zwycięzcy grup awansowali do półfinałów. Pierwszą parę finałową stanowiły klasy: 2LE i 1LŻ. Po bardzo zaciętym meczu o zwycięstwie 2LE zdecydowały rzuty karne. W drugim pojedynku klasa 1BM wygrała z 2M4 2:0. W meczu o 3 miejsce klasa 1LŻ pokonała 2M4 4:0. W meczu finałowym 1BM zwyciężyła 2LE w stosunku 5:0. Tym samym po 20 meczach wyłoniono medalistów mistrzostw szkoły. Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

1. I BM
  2. II LE