MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RECZNEJ DZIEWCZĄT

PIŁKA RĘCZNA

7 listopada 2018 r. odbyły się w Lubaszu Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły ponadgimnazjalne z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego: ZSP Czarnków, LO Czarnków, Edukacja Lubasz oraz ZS Wieleń. Rywalizacja była bardzo zacięta. Pierwsze miejsce zajęła Edukacja Lubasz, drugie zajęło ZSP Czarnków a trzecie ZS Wieleń.

Jako opiekun drużyny chciałam wszystkim zawodniczkom naszej drużyny serdecznie pogratulować i podziękować za walkę oraz czas poświęcony na godne reprezentowanie szkoły. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Kordy, Michalska Lidka, Wiktoria Raszewska, Małgorzata Niżyńska, Szymkowiak Milena, Graczyk Klaudia, Nowaczyk Magdalena, Dominika Latańska, Ola Kubasińska, Aneta Mazur, Patrycja Siodła.

Paulina Giś