ELIMINACJE POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

ELIMINACJE POWIATU

Wreszcie!!!! Zaczęło się!! W poniedziałek 4 lutego w naszej szkole rozpoczęliśmy najważniejszy miesiąc dla naszych koszykarek i koszykarzy. Miejmy nadzieję, że wyniki osiągnięte w tym sezonie będą równie imponujące jak przed rokiem. Pierwsze w szranki stanęły nasze dziewczyny, które rozpoczęły eliminacje do mistrzostw powiatu. O awans do finału zmierzyliśmy się z koszykarkami z czarnkowskiego ogólniaka oraz Edukacji Lubasz. Podobnie jak przed rokiem nasze reprezentantki gładko i szybko uporały się z przeciwniczkami pewnie wygrywając turniej. Na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z Lubasza, które równie pewnie pokonały LO Czarnków. Tym samym do finału powiatu awansowały drużyny ZSP Czarnków oraz Edukacji Lubasz, które 18 lutego będą walczyły w Trzciance o najwyższe laury.

Naszą szkołę reprezentowały: Jagoda Rajch, Paulina Ściepura, Małgorzata Niżyńska oraz Natalia Sajczyk 3 IŻ, Julia Golon 1 LZ, Dominika Kościuk 1 ez, Jowita Spychalska 3 LE, Katarzyna Staniszewska 2 RL oraz Roksana Wilk 1 EK.

Powodzenia!!!

Łukasz Naplocha