BARDZO DOBRY WYSTĘP NA MISTRZOSTWACH REJONU PILSKIEGO W STREETBALLU

STREETBALL

17 maja w Pile rozegrano Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Streetballu w kategorii chłopców i dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 5 szkół ponadgimnazjalnych: ZSP Czarnków, ZS im. Stanisława Staszica Piła, LO Trzcianka, ZSP Chodzież oraz ZS przy Teatralnej w Pile. Rywalizacja była bardzo zacięta, w żadnym meczu nie można było wskazać zdecydowanego faworyta pojedynku. Nasze dziewczęta w finale nieznacznie uległy zeszłorocznym mistrzyniom z „Nafty” Piła 8:6 i ostatecznie zajęły bardzo dobre drugie miejsce.

Świetne zawody rozegrali nasi chłopacy. W grudniowym turnieju koszykówki ulicznej w Trzciance zajęli bardzo dobre trzecie miejsce, więc również w Pile jasnym było, że nie przyjechali na wakacje tylko walczyć o dobry wynik. Ostatecznie przegrali tylko jeden mecz z gospodarzami „Nafta” Piła
i zajęli podobnie jak dziewczyny bardzo wysokie drugie miejsce.

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Jakub Naplocha (3 IB), Jakub Obst (1 MR) Radosław Ostrowski (1 MI) oraz Maciej Kubiak (2 BM); Julia Golon (1 LZ), Dominika Kościuk (1 ez) oraz Marcelina Stróżyńska (2 LZ).

GRATULUJEMY!!!!!!

Opiekun: Łukasz Naplocha