DZIEWCZĘTA Z „GÓRKI” MISTRZYNIAMI POWIATU

BIEGI PRZELAJOWE

25 września 2019 roku na wytyczonej trasie biegowej w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Organizatorami tegorocznych zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Czarnkowie: Małgorzata Bednarek i Piotr Kłos .W zawodach uczestniczyły szkoły średnie w ramach Licealiady. Na starcie stanęły 10-cio osobowe drużyny szkół średnich powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego.

Jako pierwsze ze szkół średnich wystartowały drużyny dziewcząt i ustalono kolejność miejsc :

I miejsce ZS Czarnków

II miejsce Edukacja Lubasz

III miejsce LO Czarnków

IV miejsce LO Trzcianka

V miejsce ZS Wieleń

VI miejsce ZS Krzyż Wlkp.

VII miejsce ZS Trzcianka

Skład drużyny dziewcząt naszej szkoły: Bartol Patrycja 4RL, Raszewska Wiktoria 4RL, Nowak Alicja 4RL, Cieluszek Marika 2MR, Dymek Wiktoria 2LH, Golon Julia 2LŻ, Mula Klaudia 2LŻ, Wilk Roksana 2LŻ,Jurgiel Kornelia 4IŻ, Nawrot Julia 1TR,Ziemek Monika 1TR, Najderek Sandra 2LH

Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały puchary.

Pierwsza drużyna będzie reprezentować powiat czarnkowsko- trzcianecki na zawodach wojewódzkich. Gratuluję

Małgorzata Bednarek