MISTRZOSTWA SZKOŁY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

UNIHOKEJ

Dnia 10.10.2019r. nadszedł czas rywalizacji o prymat najlepszej drużyny w Mistrzostwach Szkoły w Unihokeju dziewcząt. Do walki o ten tytuł stanęło 9 drużyn-reprezentacje klas:4RL, 3EH/3BM, 3LŻ, 2LŻ, 2LH, 1TLE, 1TL, 1TR,1R4. Reprezentantki klas podzielone zostały na trzy grupy w drodze losowania, w których zagrały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji z grupy I(2LŻ, 2LH, 1TLE) awansowała do dalszych rozgrywek 2LH, z grupy II (3EH/3BM, 1TL, 3LŻ) awansowała 3EH/3BM, z grupy III( 1TR, 1R4, 4RL) awansowała 4RL . Drużyny, które wywalczyły awans, rozegrały również mecze systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce po bardzo zaciętych grach i tym samym tytuł Mistrzyń Szkoły w Unihokeju zdobyła klasa 4RL, wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce wywalczyła klasa 2LH, która uległa tylko klasie 4RL. Trzecie miejsce przypadło klasie 3EH/3BM. Ostateczna klasyfikacja Mistrzostw Szkoły w Unihokeju Dziewcząt:

1 miejsce      4RL

2 miejsce      2LH

3 miejsce       3EH/3BM

Pozostałe drużyny walczyły zacięcie, ale do finału mogły awansować tylko 3 drużyny. Dziękujemy za wspaniałą postawę i zaangażowanie. Trzy pierwsze drużyny 8- osobowe otrzymały dyplom i nagrody.

Organizatorzy: Małgorzata Bednarek, Grażyna Bernard , Malwina Sikora