XXI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W CZARNKOWIE

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

W czarnkowskim parku Staszica odbył się XXI Bieg Niepodległości, zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. W imprezie wzięło udział blisko pięćset osób. W tym roku biegacze oprócz numerów startowych, otrzymali odblaski oraz biało – czerwone butony z orłem, symbolizujące pamięć i jedność wszystkich pokoleń.

Uczestnicy byli podzieleni na kategorie wg wieku i płci. Rozpiętość wiekowa kształtowała się rocznikami od 2009 i młodsi do roczników            1949 i poniżej. Bieg rozpoczęły osoby niepełnosprawne, które miały                    do pokonania dystans 500m.

Jak co roku nie zabrakło uczestników z naszej szkoły! Reprezentowało

nas 13 uczniów: Monika Ziemek z I TR; Julia Nawrot z I TR; Jakub Jarosz z 1d; Damian Frieske z 1M4; Marika Cieluszek z II MR; Klaudia Mula z II LŻ; Krystian Kluczka z II LŻ; Piotr Rychlewski z II LŻ; Jakub Halik z 2bz; Olgierd Mula z 2bz; Tobiasz Szymczak z III BM; Kornelia Jurgiel z IV IŻ; Patrycja Bartol z IV RL; .

Spośród uczestników naszej szkoły na podium stanęli:

w kategorii „E” roczniki 2000,2002 juniorki 1000m

Marika Cieluszek  I miejsce

Kornelia Jurgiel II miejsce

Patrycja Bartol III miejsce

w kategorii „E” roczniki 2000,2002 juniorzy   2000m

Krystian Kluczka I miejsce

Olgierd Mula II miejsce

Piotr Rychlewski III miejsce

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie:

Grażyna Bernard