ELIMINACJE POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Po zimowej przerwie wakacyjnej rozpoczynamy zmagania w koszykówce. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy, którzy 11 lutego spotkali się w Zespole Szkół w Czarnkowie. Gry eliminacyjne mają na celu wyłonienie dwóch najlepszych drużyn, które później będą walczyły o tytuł najlepszej drużyny w naszym powiecie.

Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: ZS Czarnków, LO Czarnków oraz Edukacja Lubasz. W pierwszym spotkaniu zawodnicy z Lubasza dosyć pewnie pokonali czarnkowskie liceum. W drugim meczu rywalizowali uczniowie naszej szkoły, którzy także pewnie pokonali drużynę LO. Ostatni mecz decydował o tym, która drużyna wyjdzie z pierwszego miejsca. Po ostatnim gwizdku więcej powodów do radości mieli uczniowie z Lubasza, którzy pokonali drużynę z Czarnkowa i to oni będą rozstawieni w walce o mistrzostwo powiatu.

Wyniki końcowe:

1. LUBASZ EDUKACJA
  2. ZS CZARNKÓW
  3. LO CZARNKÓW

Zwycięzcą gratulujemy i życzymy powodzenia na mistrzostwach powiatu, które odbędą się 14 lutego w Trzciance.

Łukasz Naplocha