Dziewczyny z górki najlepsze!

26 lutego 2014r. w Lubaszu odbył się I Otwarty Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt o Puchar Posła na Sejm Pani Marii Małgorzaty Janyska.

Zdjęcie drużyny ze zdobytym trofeum.

W konkursie wzięły udział następujące szkoły: Edukacja Lubasz, Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa, Gimnazjum im. ppłk. Zdzisława Orłowskiego w Lubaszu, Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Trzciance oraz uczennice reprezentujące naszą szkołę w składzie: Anna Kanarek IV Ż4, Monika Adamska IV Ż4, Emilia Jankowska IV LI, Zuzanna Witt III Ż4, Marta Kalupa III Ż4, Joanna Wypusz II Ż4, Sonia Fręśko II Ek i Agata Zagorska II Dz.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani poseł Maria Małgorzata Janyska. Reprezentacje grały w systemie „każdy z każdym”, walcząc o puchar ufundowany przez Panią Poseł. Wszystkie drużyny wykazywały się doskonałymi umiejętnościami sportowymi oraz ogromną determinacją. Zmagania sportowe zakończyły się wspaniałym sukcesem naszych reprezentantek, które zajęły pierwsze miejsce. Drugie przypadło drużynie czarnkowskiego liceum, trzecie reprezentacji Edukacji Lubasz.
Gratulacje dla naszej reprezentacji!