Remont sali dobiegł końca!

Dnia 19 marca 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Wydarzenie to było bardzo ważne dla uczniów oraz przede wszystkim nauczycieli wychowania fizycznego, którzy w ostatnich dwóch latach musieli pracować w bardzo ciężkich warunkach. Nowo wyremontowana sala daje nowe możliwości oraz pozwoli szybciej osiągnąć wymarzone wyniki sportowe rozsławiające dobre imię naszej szkoły.

Pan Wiesław Maszewski przecina wstęgę.

Warto nadmienić, iż mimo bardzo trudnych warunków związanych z ograniczoną możliwością korzystania z sali gimnastycznej, w corocznym podsumowaniu Roku Sportowego na najbardziej usportowioną szkołę w powiecie zajmujemy czołowe miejsca. Takie wyniki zawdzięczamy ogromnemu zaangażowaniu zarówno uczniów jak i nauczycieli. To dzięki dużej determinacji naszych reprezentacji szkolnych w różnych dyscyplinach sportowych uczestniczyliśmy niemalże we wszystkich zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Osiągaliśmy sukcesy nie tylko na szczeblu powiatu, ale także rejonu nie jednokrotnie stając na podium i dumnie reprezentując naszą szkołę.

Na uroczystym otwarciu nie zabrakło znamienitych gości ze Starostą Czarnkowsko-Trzcianeckiem, Wiesławem Maszewskim na czele, Naczelnikiem Wydziału Edukacji Ryszardem Jabłonowskim, Dyrektorem Centrum Edukacji Zawodowej Andrzejem Tadlą oraz Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego Janem Palaczem. Po przemówieniach i uroczystym otwarciu na parkiecie zaprezentowali się także uczniowie. Uczennice oraz uczniowie rozegrali krótkie mecze koszykówki testując nowy sprzęt. Na koniec przybyłych gości zaproszono na skromny poczęstunek w stołówce szkolnej.
W imieniu uczniów i nauczycieli chcieliśmy serdecznie podziękować osobom, które przyczyniły się do wyremontowania sali. Dziękując obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby Państwa trud nie poszedł na marne a nowo wyremontowany obiekt przyczynił się do jeszcze większej liczby sukcesów sportowych naszych uczniów.