MISTRZOSTWA SZKOŁY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

W środę, 22 listopada 2023r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach wzięły udział reprezentacje klas: 2RL, 1TL, 2RŻ, 2e, 1f., 3e, 1TLE, 5TLE, 1TMŻ Zgłoszone drużyny grały w dwóch grupach , system rozgrywek w grupach „każda z każdą”. Reprezentacje klas grały po trzy mecze w bardzo przyjaznej atmosferze, do finału awansowały po dwie drużyny z grup. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco: 1 miejsce 1TMŻ, 2 miejsce 3e, 3 miejsce 2e+2f, 4 miejsce 2RŻ, pozostałe drużyny nie rywalizowały dalej i zajęły miejsca V-VIII. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a trzy pierwsze miejsca nagrody, uczestnicy zawodów otrzymali również słodką niespodziankę. Prowadzona była klasyfikacja strzelecka, największą liczbę bramek zdobyły Zielsdorf Oliwia z 2e i Chojnacka Ewelina z 3e.

Jeżeli któraś z klas będzie chciała dołączyć do rywalizacji i pokazać swoje umiejętności gry w unihokeja, zapraszam za rok.

Małgorzata Bednarek