MISTRZOSTWA REJONU PILSKIEGO SZS „WIELKOPOLSKA” W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Dzisiaj odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego SZS „WIELKOPOLSKA” w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W turnieju brały udział trzy drużyny: ZS Czarnków, ZS nr 1 Wągrowiec, Edukacja Lubasz, a mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz zagrały nasze dziewczyny z Zespołem Szkół nr 1 we Wągrowcu, który przegrały wynikiem 18:20. Następny mecz pomiędzy ZS nr 1 Wągrowiec a Edukacją Lubasz zakończył się wynikiem 16:5 dla szkoły z Wągrowca. W ostatnim meczu zagrały uczennice „Górki” z Edukacją Lubasz, który wygrały wynikiem 10:5. Ostatecznie 1 miejsce zajęła szkoła ZS nr 1 Wągrowiec, 2 miejsce ZS Czarnków, 3 miejsce Edukacja Lubasz. To duże osiągnięcie dla naszych dziewczyn, ponieważ był to ich pierwszy występ w rejonach.

Naszą szkołę reprezentowały: Monika Ziemek, Patrycja Łucjan, Julia Nawrot, Aleksandra Just, Judyta Jankowiak, Natalia Matz, Zuzanna Lużyńska, Kinga Siodła oraz Anastazja Brodowska.

🥈🤾‍♀️ Gratulujemy!👏👏