SZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW

29 września odbył się w szkole długo wyczekiwany Turniej Koszykówki Chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn składających się z 75 uczniów różnych klas. Dzięki temu w turnieju mógł wziąć udział każdy fan koszykówki a rywalizacja stała na wysokim poziomie. Drużyny były podzielone na dwie grupy gdzie rozegrano spotkania „każdy z każdym”. Najlepsze drużyny z obu grup spotkały się w finale a drużyny z drugich miejsc walczyły o trzeci stopień podium.

Po rozegraniu 20 meczy klasyfikacja wyglądała następująco:

1 miejsce drużyna w składzie: NOWAK MAX;  ADAM GIRUS;  RADEK MISIOŁEK;  TYMEK WIZA;  ADRIAN MENDYK;  MATEUSZ JANUSZ;  STANISŁAW TRACZYK;  ERYK RADECKI i KUBA WICHER.

2 miejsce drużyna w składzie: PATRYK SPYCHALSKI;   DAWID REROŃ;  GRUSZKIEWICZ OSKAR;  MICHAŁ KOŚCIÓŁEK; KACPER REDMANN;      KRYSTIAN DREGER   i  ALEKS GŁADKOWSKI

3 miejsce drużyna w składzie: KACPER OSTROWSKI; SZYMON KLARYŃSKI; MAKS BOROWIAK; MICHAŁ GAWRON; MICHAŁ PIOTROWSKI;  MIŁOSZ BEDNAREK; WALDEMAR MANIA;  DARIUSZ SAJCZYK

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i rywalizację.

Organizatorzy:

Ł. Naplocha