Menu Zamknij

MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

8 marca w LO w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt. W tym roku dziewczęta i chłopcy rywalizowali razem, dostarczając nam mnóstwo koszykarskich wrażeń. Wśród dziewcząt rywalizowały następujące szkoły: LO Trzcianka, ZS Czarnków i Edukacja Lubasz. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie swoje mecze i po raz kolejny zostały najlepszą drużyną naszego powiatu. Drugie miejsce zajęły koszykarki z Lubasza, a trzecie z Trzcianki. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Ziemek (kapitan), Amelia Jankowska, Zosia Czajko, Zuzia Sikora, Zuzia Lużyńska, Laura Pilarska, Maria Dyś, Weronika Jędrzejowska i Zuzia Mąka.

W rywalizacji chłopców udział brały 4 najlepsze szkoły naszego powiatu, które wcześniej zostały wyłonione w ramach eliminacji: ZS Czarnków, Edukacja Lubasz, ZS Trzcianka i LO Trzcianka. W półfinale pokonaliśmy koszykarzy z technikum z Trzcianki, a następnie w finale, po wyrównanym spotkaniu, musieliśmy uznać wyższość drużyny gospodarzy, zajmując ostatecznie dobre drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Eryk Radecki (kapitan), Piotr Fręśko, Patryk Spychalski, Krystian Dreger, Kacper Redmann, Michał Kościółek, Andrzej Krzemiński, Oskar Gruszkiewicz, Maksymilian Nowak, Michał Gawron, Szymon Klaryński.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Opiekun drużyn: Łukasz Naplocha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *