Menu Zamknij

Mistrzostwa Rejonu w lekkiej atletyce

Dnia 20.09.2013 roku w Złotowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu LA. Prawo startu w tych zawodach mają uczniowie, którzy na zawodach powiatowych zdobyli miejsca medalowe. Awans do rejonu uzyskali dziewczęta: Fręśko Katarzyna, Szymczak Wiktoria, Cieślak Joanna, Witt Zuzanna, Chorążęwska Anna, Koch Natalia, Andrzejewska Jowita , Przybecka Angelika, Kałka Marta, Przybecka Żaneta, chłopcy: Trzybiński Patryk, Stańko Dawid, Chmielewski Marcin, Grupiński Michał, Magdziarz Bartosz, Sołtysiak Dawid, Hundt Marek, Geremek Jakub.

Miejsca na podium i awans na zawody wojewódzkie uzyskali:

1. Chorążewska Anna    skok  wzwyż                I miejsce
  2. Trzybiński Patryk       pchnięcie kulą             I miejsce
  3. Grupiński Michał       100m                            IIImiejsce

Sztafeta 4x100m chłopców zajęła trzecie miejsce (Grupiński Michał , Stańko Dawid, Chmielewski Marcin, Sołtysiak Dawid).

Tuż za podium na IV miejscu po fantastycznym i zaciętym finiszu  uplasował się Magdziarz Bartosz. Wszystkim zawodnikom dziękujemy , a tym którzy awansowali do dalszej rywalizacji życzymy sukcesów 8 października 2013 roku w Poznaniu.