Mistrzostwa powiatu dziewcząt w piłce ręcznej

Reprezentująca szkołę drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie

W poniedziałek 17.11.2014r. nasza reprezentacja dziewcząt w piłkę ręczną brała udział w Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się w hali w Lubaszu.
Nasze dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i awansowały do rejonu.W turnieju brały udział następujące szkoły (kolejność według zajętych miejsc):
1.ZSP Czarnków
2.LO Czarnków
3.Edukacja Lubasz
4.ZS Prywatnych Czarnków (Harcówka).
Naszą szkołę reprezentowały: Niżyńska Jagoda i Chorążewska Anna (2Ek); Wypusz Joanna i Wachowicz Daria (3Ż4); Zagórska Agata, Filoda Wioleta i Nurczyk Natalia (3Dz);Skwierczyńska Marta i Kimel Karolina (3Lg);Brzezińska Monika i Huin Małgorzata (1Az); Szrama Paulina (2Bz); Bartol Natalia i Nowak Sandra (1Ez).
Opiekun Zdzisław Gałek