MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Reprezentanci_Górki

Dnia 30 września b.r. na trasach biegowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta miały do pokonania dystans 10 x 800m natomiast chłopcy 10 x 1000 metrów. Spośród szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu w zawodach udział wzięły 4 szkoły: LO Czarnków, Edukacja Lubasz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Trzcianki oraz uczniowie ZSP w Czarnkowie.
Reprezentanci „Górki” po zaciekłej walce zdobyli w kategorii dziewcząt 2 miejsce: Ziółkowska Martyna, Paulus Sandra, Kałka Marta, Neunert Paulina, Johymczyk Weronika, Dreger Sylwia, Czaplewska Weronika, Kępa Martyna, Podkońska Marzena, Kaczmarek Ilona; natomiast chłopcy:
1 miejsce: Mac Mariusz, Dymek Gracjan, Poraziński Wojciech, Kozowski Bartosz, Kwiatkowski Kamil, Fryś Maciej, Łazowski Kamil, Dziurla Patryk, Bogala Marcin, Kwiatkowski Tobiasz.
Sztafeta chłopców będzie reprezentować powiat czarnkowsko – trzcianecki 13 października w Finale Województwa Wielkopolskiego.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!!

Opiekunowie : Grażyna Bernard, Piotr Kłos