II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

IMAG1712

24 stycznia na hali widowiskowo – sportowej przy Gimnazjum Publicznym w Czarnkowie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej. W śród chłopców w rywalizacji uczestniczyły cztery szkoły: LO Trzcianka, LO Czarnków, Edukacja Lubasz i ZSP Czarnków. Drużyna z „górki” w pierwszym meczu zmierzyła się z LO Czarnków wygrywając to spotkanie 2:1 i tym samym zapewniając sobie udział w finale. W meczu o pierwsze miejsce po bardzo wyrównanej walce reprezentacja naszej szkoły uległa drużynie LO Trzcianka zajmując ostatecznie w całym turnieju drugie miejsce.

Wyniki końcowe:
I miejsce LO Trzcianka
II miejsce ZSP Czarnków
III miejsce LO Czarnków
IV miejsce Edukacja Lubasz

Serdecznie gratulujemy reprezentacji naszej szkoły w składzie: Kamil Gacek, Mikołaj Kurzawski, Karol Ostromecki, Dawid Kurlapski, Bartosz Kluczka i Gracjan Dymek.
Opiekun: Piotr Kłos