Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju Dziewcząt

UNIHOKEJ

Zakończyła się rywalizacja mistrzostw szkoły w piłce nożnej 6-osobowej chłopców i piłce siatkowej dziewcząt. Nadszedł czas rywalizacji o prymat najlepszej klasy w unihokeju dziewcząt. Do walki o ten tytuł stanęło 8 drużyn-reprezentacje klas:2RL, 2LE, 1BM, 1LŻ, 1EH, 2IŻ, 3EK, 3TIL. Reprezentantki klas podzielone zostały na dwie grupy w drodze losowania, w których zagrały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji z grupy I awansowały do dalszych rozgrywek 2RL i 1LŻ, a z grupy II 1EH i 3EK. Wyłonione klasy z grup, rozegrały również mecze systemem „każdy z każdym. Pierwsze miejsce po bardzo zaciętych grach i tym samym tytuł Mistrzyń Szkoły w Unihokeju zdobyła klasa 1LŻ wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce wywalczyła klasa 1EH, która uległa tylko klasie 1LŻ. Trzecie miejsce przypadło klasie 2RL. Ostateczna klasyfikacja Mistrzostw Szkoły w Unihokeju Dziewcząt:

1 miejsce      1LŻ

2 miejsce      1EH