Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych

1 października 2013 roku na trasie biegowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Organizatorami tegorocznych zawodów byli : Małgorzata Bednarek, Piotr Kłos – nauczyciele wychowania fizycznego ZSP w Czarnkowie. Na starcie stanęły 10-cio osobowe drużyny szkół ponadgimnazjalnych powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych

Jako pierwsze wystartowały drużyny dziewcząt i ustalono kolejność miejsc :

I miejsce LO Czarnków

II miejsce Edukacja Lubasz

III miejsce ZSP Czarnków

Skład drużyny dziewcząt naszej szkoły: Nowak Anna, Bukowska Brygida, Gałązka Natalia, Olszewska Ewelina, Dymek Kinga, Podkońska Marzena, Chorążewska Anna, Geremek Marta, Zagórska Agata, Busse Natalia, Kałka Marta.

Na starcie do biegu sztafet chłopców stanęło pięć drużyn powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego. Ostateczna klasyfikacja :

I miejsce LO Czarnków

II miejsce ZSP Czarnków

III miejsce ZSLGoraj

IV miejsce Edukacja Lubasz

V miejsce ZST Trzcianka

Skład drużyny chłopców naszej szkoły: Gacek Kamil, Kwiatkowski, Tobiasz, Magdziarz Bartosz, Adamski Filip, Prob Mikołaj, Mac Mariusz, Fryś Maciej, Musiał Jakub, Szczerba Dominik, Poraziński Wojciech.

Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały puchary.

Pierwsze drużyny będą reprezentować powiat czarnkowsko- trzcianecki na zawodach wojewódzkich.